E-post:
Lösenord:
Glömt ditt lösenord?


Spelschema Vår 2021
Seriespel div 1 och 2

Div. 1 Vår 2021 Mån. kl 20.00
(Lag 8 i div 1 kvalspelar mot lag 1 i div 2 efter slutspelade serier!)
Vecka      12 13 15 16 17 18 19 20  
Bana 1  1-8  6-4  3-8  6-2  2-3  7-5  8-7 Kval 17/5  Kl 19:00
Bana 3  2-7  5-3  1-6  5-1  7-6  2-4  4-3

Bana 4  3-6  7-1  2-5  8-4  5-8  3-1  1-2

Bana 5  4-5  8-2  4-7  3-7  1-4  8-6  6-5

Lag Nr Lag
1  Seniorkraft  Lagledare: Martin Gidlund,  Mats Nygård
2  SERVANT  Lagledare: Mats Olofsson, Tomas Sawert
3  Team BMJ  Lagledare: Bjarne Ahlstrand, Magnus Jinnerot
4  JanJohanz  Lagledare: Göran Westrin, Robin Adervall
5  Ohlssons Bröder  Lagledare: Mikael Ohlsson, Oscar Sundholm
6  Castrix
 Lagledare: Fredrik Albecker, Mikael Ledström
7  Isabella o Co  Lagledare: Isabella Wreber, Edwin Dahlman
8  Gulins  Lagledare: Emma Gulin, Jonas Gulin
Div. 2 Vår 2021 Tis. kl 20.00 
(Lag 1 i div 2 kvalspelar mot lag 8 i div 1 efter slutspelade serier!)
Vecka      12 13 15 16 17 18 19 20
 
Bana 3  1-4 1-3  3-4  3-2 4-2 2-1
Tr turn. kval.17/5
Bana 4  2-3 2-4  1-2  4-1 3-1 4-3













Lag Nr Lag
1
 E-STREET  Lagledare: Erik Rylander, Edwin Dahlman
2  TEAM MATS  Lagledare: Filip Kareliusson, Kewin Pettersson
3  Nilsson 74  Lagledare: Leif Nilsson, Joakim Nilsson
4  JPS  Lagledare: Jens Säterberg, David Wissing
Reservlista  
     
Obs! Behöver ni en reserv till seriespelet så ring och boka in någon av nedan spelare.
Namn Tel
Leif Nilsson 073-8146315  Div 1
Mats Backlund 070-6627907
Kewin Pettersson 073-9605595  Div 1
Filip Kareliusson 076-2617827  Div 1
David Schreiner
070-6034995
Bo Fernström 070-5642997
David Wissing 076-8094171 Div 1
Carl Lindgren
072-7417329



Bokningsbara tider :
Måndag-Söndag  07.00-21.00
(Kod gäller obemannade tider)
Bemannat från 1/6 :
Måndagar     17.00-20.00
TEL: 060-158686 eller 070-5750206
Årskort !
Årskort 3600 kr inkl medlemsavgift !
SWISH: 123 510 4658
 
                                               
        Våra Samarbetspartners